Мій Захарко

Я знаю його все життя і навіть трохи довше. Ще задовго до його народження, я проводив чимало часу обіймаючи його через ті кілька сантиметрів, які відділяли його від сонця, часом обмазував його «нутеллою» та прикладав інші смаколики, бо знав, що він там голосне сміється з того.
20 червня ми весело ганяли по пляжу, грали у фрізбі, купалися та їли піцу. Я чудово пам’ятаю той день. Останній день Захарка-пузика, а вже перед сном моя Таня відчула перші сигнали, що він йде до нас. Правда не так швидко, як хотілося, але ж він наш першопроходець, то йому можна. Ми його чекали увесь день, у нашій затишній квартирі, на Героїв Дніпра, 17. Нам всім було важко, та ми терпіли, бо знали, що найважче Захару. День тягнувся повільно в чотирьох стінах: з ванни на фітбол, з фітболу – до ванної, проте малий мав свій план і сам знав, як йому краще. І от… За вікном ніч і він у мене в руках. Блін, чого він такий малий?) Як же з ним на вел?!) До того дня я був просто щасливенним чоловіком, а тепер став – найщасливішим батьком.
Коли у ванній з диких трав, зібраних мамою, я перерізав йому пуповину, то стало трохи лячно, що я зможу йому дати, що можу навчити – в цим думках, я лежав біля нього до ранку…
Він росте так швидко і я втратив той страх. Зараз він доволі успішний хлопак і чудовий син. За його вузенькими плечами експедиції в гори, сотні кілометрів вело походів та підкорювання дніпровських штормів. Для нього найкраща домівка – намет, ковдра – спальний мішок, а найсмачніша їжа – козацький куліш з вогником. В його очах я бачу її небо і знаю, що найкраще, що я можу його навчити – це бути собою, любити життя та оточуючий його світ. А ще, він повідав нам, що «… коли виросту, то хочу стати Любомиром і літати на ракеті». Хм, амбітні плани… проте ти можеш стати тим, ким захочеш: навіть космонавтом і навіть Любомиром для свого Захара…
Уже зараз, коли у мене ненароком проскочать слова типу «малюче», він мене виправляє і каже: «Тато, я твій Син, а не малюк». Звісно мій… мій син.

lyuk kolomiets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *