Crazy weekend у маленькій Швейцарії

Start: 22:00.
Way: 6 годин 30 хвилин.
Distance: 320 км.
Team: футбольна команда: 9 дорослих, двоє дітлахів.
Transport: Mitsubishi.


Захаркові 3 роки 11 місяців викарбувалися в нашій свідомості шаленим тревелом, який приніс нам надзвичайний досвід, яскраві емоції та неймовірно теплі спогади.
Назбиравши цілу корзину полуниць, тобто зібравши всю нашу веселу команду, ми таки відчали від берегів Черкащини у напрямку Миколаївщини. Чесно кажучи, ніколи не очікувала, ШО можна ото так їхати з дітлахами. Справа в тому, що задні сидіння нашої мегагеніальної автівки стали затишним притулком для нас чотирьох. І про те, як ми їхали ці кілометри, можна написати а ля «Камасутру» на кшталт «64 крутих пози для крейзі подорожей батьків з дітлахами». Захарко і Квіточка, ви справжні герої, дякуємо, що терпите нас вже стільки років! Окремо thanks нашому водієві Денисові, який так віртуозно слалом довіз усіх цілими та неушкодженими по нашим «ідеально рівним» дорогам!

Висадка: на годиннику 4:30 ранку. Сонечко мляво продирається крізь хмарки, а намети вже майже в бойовій готовності. Тут треба згади місцеву жительку пані Тартилу, яка вдосвіта вилазить зі своєї схованки аби погрітися під ласкавими промінчиками вже такого літнього світила.
Сніданок: 6 ранку. Омлет. Коротко і чітко.

Підготовка: катамаран має бути готовим через 40 хвилин. Всі працюють злагоджено як мурахи. Дітлахи активно допомагають: Квітка качає, Захарчик перевіряє! Все! Ready! Steady! Go!


Тусня водна: ніколи в житті не думала, що наважуся, але я таки це зробила: знайшла спільну мову з веслом, опанувала катамаран та покорила Південний Буг. Дякую тобі, що не дав мені зануритися з головою. А Любомир Федорович на сапі змагався зі стихією в прямому значенні того слова: 0:1. Переміг Південний. Дякую тобі, що не забрав сап назавжди! А ще було декілька сміливців, які отримали шалений кайф та насолоду, сплавляючись по стрімкій річці на звичайному надувному матрацові! А про те, куди їх занесло і як вони дісталися табору у наступному виписку новин.
src=”http://i.imgur.com/HKXIghS.jpg” width=”830″ height=”1239″ class=”aligncenter” />
Тусня гірська: скелелазіння: спуски і підйоми.

Усвідомила, що то моя слабкість! І то було неймовірно круто, захопливо і не просто! Режим «заднього ходу» був увімкнений на половині дистанції. Але виявилося технічно продуктивним і достатньо оперативним способом досягнення поставленої мети. Згори мені зустріла велетенська зміюка-гадюка, привітала з підкоренням вершини і побажала подальших звершень.

Вечір: козацький куліш і весняний салат стали логічним завершенням такого насиченого дня. Здалося, що пройшов цілий тиждень.
Сон: вночі було достатньо холодно, але четверо в наметі, то все не просто так! Тому занурившись у теплі спальники, ми засинали під солодку пісню бурхливої нестримної річки.
Ранок: 7:00. Гарний, бадьорий, сонячний, драйвовий. Нікому не розслаблятися, хоча й неділя на календарі! Смажені грінки від шеф-кухаря Олександра були неперевершеними!
Тусня стрибуча: безстрашні стрибки з висоти 5 та 12 метрів у фантастично красиве Чорне озеро – затоплений гранітний кар’єр. То було насправді круто і небезпечно.




Всім хто наважився на другу відмітку, а наважився-таки тільки Ейнер, окремий respect!
Обід: пакування спорядження, наметів і подальша висадка вище по річці та знову крейзі сплави.

А ще були спа процедури і охолоджувальні ванни.

Додому: не хотілося, але попереду насичений тиждень і важливі події та буденні справи.
Дякую нашій класній дружній команді за супервідпочинок та за відмінний командний дух! А Захарчику і Квіточці за взаєморозуміння, дорослі вчинки та непереборне бажання рухатись вперед! Ви дійсно круті!

Всім наснаги, натхнення та до нових звершень! Адже попереду найцікавіше! Не гайте ані хвилині!


P.S.: Так, все було мегакруто, окрім однієї малесенької деталі: втрата найулюбленішого Любомирового весла Red Paddle. Тому це звернення до того, хто його таки знайшов, адже нам не вдалося його врятувати: ми обміняємо весло на знайдений на прибережній скелі ковбойський капелюх.

lyuk kolomiets

2 thoughts on “Crazy weekend у маленькій Швейцарії”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *