У Черкасах опановують гавайський вид спорту

Греби стоячи. Черкаські екстримали у дніпровських водах катаються… на дошках для серфінгу. Цей вид спорту зветься сап-серфінгом. Він популярний на Гавайях. Придумали сап-серфінг фотографи для зйомок серферів. Черкаських саперів бачила наша Ірина Головка.
Весло – в руки, дошка – під ноги. Океанський вид спорту тепер став і дніпровським. Бо для сап-серфінгу великі хвилі не потрібні. Любомир – черкаський першовідкривач. До нього про веслосерфінг в місті не чули.
Любомир Коломієць, сапер: “Я випадково зовсім побачив на відео тижня, здається, у компанії “Goldpro”, відео на веслування “стоячи з дошкою”. І зацікавилися, що це за штука. І відразу вдома вирішили, що із сімейного бюджету варто все пустити на цю дошку. І зовсім про це не пошкодували”.
Стати на дошку, каже, легко. Важче втриматися. Та головне – не боятися. І водна стихія тоді підкориться.
Любомир Коломієць, сапер: “Навчився з першого разу. І якось дуже самовпевнено повівся. Відразу скочив на дошку і зрозумів, що виходить, погріб на середину Дніпра. Але там так добряче плюхнувся, що тепер, коли далеко катаю, одягаю жилет обов’язково”.
Така дошка коштує близько двох тисяч доларів. Та варта своїх грошей, каже черкаський сапер.
– Дошка вміщається в ось такий рюкзак, спеціальний для її транспортування. 
У родині Музиченків уже всі стоять на дошці. Саперами-професіоналами поки себе не називають.
– Слава Україні! Героям слава!
3-річний Макар місяць тому сів на дошку. Тепер для нього це – найкраща розвага. Говорити на камеру соромиться. Зате показує, як далеко вже запливали.
Юлія Музиченко, сапер: “Декілька тижнів тому, напевно, спробували всією сім’єю, сподобалося. Ми раніше пробували на байдарках сплавлятися, також сім’єю, а це щось новеньке, цікавеньке”.
Сергій Музиченко, сапер: “Відчуття… Цікаво. Свобода. Простір. Вода. Стихія”.
Новий вид спорту тестує на собі й наш оператор. Дошка йому підкорилася. Враження від краєвидів, переказує, просто неймовірні.

Джерело “ТРК ВіККА

lyuk kolomiets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *