Оперативно-збиральницька операція «Бучак»

Коли ти неквапливо, без посміху та метушні гуляєш з дітлахами в дитячому парку, аж раптом роздається дружній телефонний дзвінок, який примушує твій мозок оперативно думати, ти розумієш: ось це саме воно! І починається! Квапливо, поспіхом та з метушнею! Я про збори: все зібрати і нічого не забути, а якщо забути – тоді цікавіше:)А попереду класна ADVENTURE! Тож READY! STEADY!GO!

З Че ми виїхали близько 20:30, а вже 0 22:15 автівка була припаркована. Намети ставилися по-темному, але в цьому була теж частинка пригод:) Малюки позасинали дорогою до Бучака, оскільки день був насиченим та активним. Розпаливши вогник, на душі стало ще тепліше. А смажені сосиски з лавашем шоті зробили цю вечерю просто delicious! Зоряне небо чарувало та гіпнотизувало: воно ніби підморгувало зірками своїм прихильникам.Ми з Квіточкою були тут уперше (Любомир та Захар 3 роки тому відвідали тутешні місця, їдучи до Трахтемирова), тому оцінити всю красу цієї місцевості нам вдалося тільки зранку. Що сказати? Неймовірно, захопливо, чарівно та дуже душевно! Бучак приваблює своєю красою та неповторністю: kolom.in.ua РЕКОМЕНДУЄ!Ночувати в наметах було дещо прохолодно, наші носики встигли замерзнути. Але коли сонечко опинилося у зеніті, стало дуууже спекотно (ми навіть встигли трішки обгоріти).

Чесно кажучи, неповторною цю поїздку зробив дует SUP-ів:) У родині наших друзів, Діми та Юлі, нещодавно з’явився повноцінний член, а згодом  з’явиться іще один – це я так поважно кажу про SUP. Тож прогулянки по Бучаку на сапах, додали нотку романтичності та повного релаксу. Діма навіть спромігся виконати декілька асан, намагаючись балансувати на воді! А малюки ще і ще просилися кататися і не хотіли виходити на берег!

 

 

Активно провівши першу половину дня на пляжі, ми вирішили трішки розім’ятися і сходити подивитися на чарівні краєвиди. З іншої сторони Бучака, Дніпро захоплювати своєю могутністю.

Оперативно зібравши намети, ми вирішили піднятися на оглядовий  майданчик, аби оцінили всю цю красу на повну: коментарі тут зайві! Насолоджуйтеся порцією смачних та колоритних фото!

ВИСНОВКИ:

Непередбачуваність – аркуш білого паперу, який перетворюється на яскравий спогад.

Бучак – місце, куди хочеться повернутися!

Діти – особистості, яких любиш іще сильніше після кожної сумісної подорожі!

Друзі – люди, без яких просто неможливо!

SUP – річ, що створює настрій!

Гамак – зручність, яка має бути у кожного туриста!

P.S.: Мрійте, плануйте, дійте та реалізовуйте!

 

lyuk kolomiets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *