ВУНДЕРКІНДИ З ПЕЛЮШОК: ДВОРІЧНІ ЧЕРКАЩАНИ ЗАГОВОРИЛИ АНГЛІЙСЬКОЮ

Вони ще не знають української, та вже говорять англійською. Мова йде про маленьких черкаських вундеркіндів. У свої 2-3-ри роки малеча з рекордною швидкістю освоює іноземну мову. Унікальні курси для найменших черкащан організувала місцева викладачка. Та навіть встановила власний рекорд – англійською заговорила її найменша півторарічна учениця. На незвичайному занятті побувала наша Вікторія Хамаза.

У свої два-три роки ця малеча вже знає з десяток кольорів та відтінків англійською. Хоча з першого погляду може здатися, що дітлахи просто бавляться, насправді – вони вчать іноземну мову.

У свої три роки Ліза вже має чималий словниковий запас. У мовному арсеналі дівчинки не лише український лексикон, а й чимало англійського. За кілька місяців занять вона освоїла з сотню нових іноземних слів, каже її мама.

Юлія Драга, жителька м. Черкаси: “Заняття проводяться дуже в інтерактивній формі, що дитині легко сприймати. Вдома точно так. Вона всім цікавиться, вона питає,як буде англійською все, що бачить. Це дуже приємно”.

Перейшли на англійську і в родині Коломійців.

На курси іноземної Тетяна віддала обох своїх дітей. Її донька Квіткослава у групі наймолодша. У свої півтора року дівчинка вже розуміє та навіть вимовляє англійські фрази. Та все намагається наздогнати старшого брата, каже Тетяна.

Тетяна Коломієць, жителька м. Черкаси: “Вдома, у побуті, він використовує фрази або словосполучення. Я бачу результат. Вона тягнеться, у мові Квіткослави присутні українські та англійські слова. Наприклад: пострибати на батуті, вона каже “jump”.

Незвичайні курси іноземної – то ідея черкащанки Олена Шапарєвої. За три місяці занять їй вдалося закохати в англійську з десяток маленьких містян. Раніше жінка викладала англійську в університеті. Та у декретній відпустці дещо змінила аудиторію. І вже має чим похвалитися.

Олена Шапарєва, викладач англійської: “От Квіті півтора роки, вона мене дуже здивувала, коли я їй сказала англійською,щоб вона пішла взяла пазли і вона виконала мою команду стовідсотково. Дивлячись, що цікаво дітям, я коригую програму”.

Олена переконує: таке ненав’язливе вивчення іноземної мови неабияк допоможе малечі у початкових класах.

Джерело “ТРК ВіККА”

lyuk kolomiets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *